Jak usunąć nagrania z wyszukiwarki Google?

Jest ogromna ilość stron, które przechowują nagrania z transmisji erotycznych, które dobrze są nam znane. Często są to nagrania użytkowników lub są one nagrywane automatycznie i wrzucane na strony typu Camwhores, Webcamsbabe, Chomikuj oraz wiele innych, pornhub, xnxx czy xideos etc.

Jak znaleźć linki do stron, gdzie znajdują się Wasze nagrania?
Jest to bardzo proste, wystarczy wpisać swój nick + strona, na której pracujesz.
W moim przypadku będzie to "Medroxy showup" lub "Medroxy onlyfans".
Na pewno pojawią się Wam w wynikach wyszukiwania strony typu Camwhores, Webcamsbabe i inne.
Wszystkie strony, które naruszają Wasze prawa autorskie otwórzcie w nowych zakładkach i zostawcie, bo te linki przydadzą się Wam za chwilę przy wysyłaniu zgłoszenia...

Jest możliwość usunięcia tych materiałów poprzez Google. Nie zostaną te nagrane transmisje usunięte całkowicie z sieci, ale nie będą się one pojawiać w wyszukiwarce Google.  

Podkreślam, ten sposób usuwa tylko wyszukiwania, nie sprawia to, że nagrania znikną ze stron, gdzie zostały opublikowane.

Musimy skierować się pod ten link Google i wypełnić formularz.


Nie używajcie swoich prawdziwych danych, ponieważ gdy zgłoszenie zostanie przyjęte, a wyniki wyszukiwania zostaną usunięte to w łatwy sposób można dotrzeć do danych osoby zgłaszającej, ale o tym wspomnę później. 
Wskaż i opisz dzieło objęte prawami autorskimi
Tutaj w pierwszym okienku piszecie, co znajduje się pod podanymi linkami.
Napisałam przykładową formułkę, ale możecie ją zmodyfikować, jeśli pod linkami znajdują się filmiki, które zostały skradzione z Waszego profilu na np. Onlyfans.

Gdzie znajdziemy autoryzowaną próbkę dzieła?
W tym okienku, jak już widać na obrazku, podajecie linki do profili, z których Wasz content został skradziony. 

Lokalizacja materiału naruszającego prawa autorskie
Tutaj wklejacie linki do wszystkich stron, które wcześniej prosiłam, abyście zostawili sobie otwarte.Dlaczego nie podawać prawdziwych danych przy zgłoszeniu?
Gdy zgłoszenie zostanie rozpatrzone pomyślenie i ponownie wyszukujecie w wyszukiwarce Google siebie czyli w moim przypadku np. "Medroxy showup" to na dole strony widnieje tak informacja:

Po kliknięciu w "przeczytać tę skargę" przenosi nas na stronę, gdzie widnieją dane osoby, która dane linki zgłosiła, więc polecam nie używać swoich prawdziwych danych. Można podać po prostu swój nick, nic nie szkodzi, przyjmą zgłoszenie i usuną.

To byłoby na tyle, mam nadzieję, że poradnik Wam dobrze posłuży :)

Komentarze

Popularne posty

Showup.tv - zalety i wady.

Jak zacząć zarabiać na czacie erotycznym?

Podatki - jak rozliczyć przychód z kamerek?